KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız 1956 yılında Samsun Namık Kemal caddesinde kurularak ticari hayatına başlamıştır. Firmamız bugün 55 yıllı aşan tecrübe, güven ve ticari ahlakla samsunun en eski firmalarında biri olarak mecidiye caddesinde ticari hayatına devam etmektedir.

 

Firma olarak mağazacılıkla beraber 50 yılı aşkın bir süredir üretim faaliyetlerimize de devam etmekteyiz. Firma olarak felsefemiz, kaliteli ürünü halkımıza en ucuz fiyata giydirebilmektir. Ürün kalitesi ve dayanıklılığı bizim üretimimizde ve satışımızda en çok dikkat ettiğimiz unsurdur. Son yıllarda değişen çağla beraber okullarımızda okul kıyafetleri konusunda çağa ayak uydurmuş ve farklı okul kıyafetleri tasarlayarak kendilerini ön plana çıkarmıştır.

 

 

Milli eğitim bakanlığımızın yaptığı son çalışmalardan sonra da ilköğretim okullarımızda kıyafet değişikleri yapılması öngörülmüştür. Samsun'da okul kıyafetleri denince ilk akla gelen firmamız 50 yıllık ticari deneyimiyle gerek kumaş alımlarında gerek üretimde geniş çapta çalıştığı için halkımıza küçük atölyelerin ve üreticilerin sağladığından çok daha iyi kalite, fiyat ve güven sağlamaktadır.

 

Samsun ilinde bulunan okulların yüzde %90 a yakının kıyafetleri firmamız tarafından üretilmekte ve halkımıza sunulmaktadır. Ürettiğimiz kifayetleri Samsun şehrimizin en önemli ve ilk akla gelen okullarının çoğunda görebilirsiniz. Okul kifayetleri için showroom olarak düzenlediğimiz mağazamızın üçüncü katını istediğiniz zaman gelip modelleri görebilirsiniz.

 

Beğenilen ürünlerin renk ve desenleri istenildiği ölçüde düzeltilip sizin isteğiniz şekilde ayarlanabilir. Beğenilen ürünün çalışması en kısa sürede tarafımızdan tamamlanır ve numune hazırlanır.